خرید میناکاری تهران

خرید اینترنتی میناکاری ارزان قیمت تهران

هنر اصیل میناکاری که جز صنایع دستی با پیشینه تاریخی می باشد. این هنر از  سرزمین ایران  سرچشمه گرفته و به سایر کشورها سرایت کرده است. هنرمندان ایرانی از جمله تولید کنندگان ظروف با کیفیت میناکاری می باشند که همه مراحل تولید این هنر را به طور دستی انجام می دهند.

هنر میناکاری در شهر تهران به خوبی پیشرفت داشته است و توانسته محصولات با کیفیت و ارزنده ای که درخور نام هنرهای دستی ایران می باشد را تولید نماید. تعدد کارگاه های میناکاری در این شهر نشان از محبوبیت این هنر در این خطه دارد.

هدیه میناکاری تهران، می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای علاقه مندان به هنرهای دستی می باشد. این هنر که از تلفیق طرح های اسلیمی و تذهیب شکل گرفته نیاز به ظرافت و دقت فراوانی دارد.

هنر میناکاری در دوران عمر خود دستخوش تغییراتی زیادی قرار گرفته است، ولی این هنر توسط هنرمندان این مرز و بوم به خوبی حفظ و حراست شده و نسل به نسل و سینه به سینه انتقال یافته . هنر میناکاری یا میناسازی هنر آشتی خاک و آتش می باشد.

با خرید میناکاری، گویی آبی نیلگون آسمان را به خانه برده و روح مشتاق هنر دوست را به خوبی نوازش داده. در سالهای اخیر تلاش هنرمندان این عرصه بر این بوده است با تولید آثار هنری با کیفیت قدمی در زمینه حفظ و احیای این هنر برداشته. تلاش در زمینه عرضه مستقیم آثار دستی میناکاری به منظور حذف واسطه گری ها و ارائه محصولات با قیمت واقعی که موجب می شود قیمت میناکاری تهران مناسب باشد.

در گذشته طرح های  میناکاری، مشتمل بر طرحی از پرندگان و حیوانات بر زمینه گل و بته می بوده که به زیبایی با رنگ های  آبی ملایم، سبز، زرد و قرمز رنگ آمیزی شده.  بیشتر اشیائی که میناسازان طراحی و تولید می کنند عبارتند از: آیینه و شمعدان، گلدان میناکاری، تندیس میناکاری،  جعبه‌های میناکاری ، سرویس‌چای‌خوری مینا ، شربت‌خوری مینا ، حباب‌های میناکاری ، بشقاب مینا.

در حال حاضر از تلفیق هنر میناکاری با سایر هنر ها، اقدام به طراحی و تولید آثاری زیبا و ارزنده که درخور این هنر ها باشد می پردازند که هر هنر موئد هنر تلفیقی می باشد و زیبایی و ظرافت یکدیگر را به زیبایی نمایش داده و تصدیق می کنند.

برای مشاهده تنوع محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن