بشقاب میناکاری اصفهان

کاسه بشقاب میناکاری

از بهترین و زیباترین محصولاتی که می توانیم آن را به عصر گذشته خود مختص بدانیم میناکاری می باشد.

 

 

این محصول خارق العاده از ارزش بالایی برخوردار است و شما می توانید با استفده از این محصول منزل و یا خانه خود را تزیین کنید و از این محصول در دکوراسیون ها داخلی بهره ببرید.

 

 

میناکاری اصفهان که زبانزد عالمیان است دارای انواع محصولاتی خارق العاده می باشد که می توانید با استفاده از این محصولات نیاز خود را بر طرف ساید.

 

کاسه میناکاری

 

با توجه به اینکه این هنر از ارزش بالایی از نظر معنوی و یا مادی برخوردار است، بسیاری از مردم از این محصول در تزیین استفاده می کنند و کارایی هایی که از جنس آن می آید را نادیده می گیرند.

 

محصولات میناکاری تهران

 

البته برای مثال می توانید از شروف مختلف این محصول استفاده نمایید اما بعد از مدتی از بین خواهد رفت و کیفیت روزز اول را نخواهد داشت.

 

کاسه بشقاب میناکاری

 

این محصول را می توانید به صورت اینترنتی از فروشگاه تک سبد خریدرای نمایید.

 

 

این محصول را با استفاده از دستان استادان هنرمند اصفهانی به تولید رسانده اند و می توان زیباترین و کارآمد ترین محصول میناکاری را به کاسه و بشقاب میناکاری اصفهان اهدا نمود.

 

بشقاب میناکاری ۳۰ سانتی

 

در هنر دستی و صنایع میناکاری، بشقاب های میناکاری اصلی در کارگاه های اصفهان تولید می شود و شما عزیزان می توانید محصول خود را سفارش داده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

لازم به ذکر است که این محصول مستقیما از کارگاه های اصفهان به دست شما رسیده است و با حذف واسطه ها قیمت ها به شدت کاهش یافته است.

 

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی ۸۹۰۰۰ تومان

خرید محصول

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن