خرید میناکاری

چرا هدیه تبلیغاتی میناکاری بخریم

چرا هدیه تبلیغاتی میناکاری بخریم

هر ساله سازمان ها، موسسات و اداره ها برای تهیه هدیه تبلیغاتی مبالغ زیادی را هزینه می کنند، زیرا آنها به خوبی دریافته اند که این ابزار تبلیغاتی می تواند در دراز مدت تاثیرات بسیار مطلوبی را به جای بگذارد.

در حال حاضر طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی در بازار وجود دارند که بسیاری از آنها کالاهای وارداتی بی کیفیت می باشند، این در حالی می باشد که صنایع دستی کشور خودمان دارای پتانسل های بسیار خوبی در زمینه هدیه تبلیغاتی صنایع دستی می باشد.

نقش میناکاری در تولید هدیه تبلیغاتی

از جمله صنایع دستی که دارای تنوع محصول در زمینه صنایع دستی می باشد، هنر میناکاری می باشد که خرید هدیه میناکاری در سال های اخیر بسیار مرسوم می باشد.

با توجه به اینکه صنایع دستی بیانگر ذوق و اندیشه هنری یک فرهنگ می باشد بنابراین استفاده از صنایع دستی می تواند یک مسیر بسیار ظریف برای اشاعه این فرهنگ و هنر باشد.

در سال های اخیر به منظور اشاعه فرهنگ خرید و استفاده از صنایع دستی سعی شده است محصولات هنری را در جنبه های مختلف زندگی کاربردی نمایند.

در زمینه این فرهنگ سازی هنرمندان عرصه هنر میناکاری به خوبی عمل کرده و توانسته است محصولاتی کاملا کاربردی وارد بازار خرید میناکاری کند.

هنرمندان میناکار اصفهانی نیز در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده اند به گونه ای که توانستند با استفاده از ذوق هنری و خلاقیت خود انواع هدایای تبلیغاتی میناکاری تهیه و تولید کنند.

هدایای تبلیغاتی میناکاری اصفهان دارای تنوع محصولات زیادی می باشد و با توجه به این تنوع کاربری و قیمت توانسته است نیاز قشرهای مختلف را بسته به نساز آنها تامین نماید.

دلایلی برای خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری :

محصولات میناکاری زیبا و چشم نواز می باشند

محصولی با اصالت بوده که با توجه تنوع خود می تواند تمامی سلایق را پوشش دهد

مهمترین ویژگی هدیه تبلیغاتی میناکاری امکان درج لوگو یا پلاک تبلیغاتی بر روی آن می باشد

 محصولی که تولید داخلی بوده و موجب گسیل سرمایه های داخلی به سمت حمایت از صنایع دستی شده

این هدیه تبلیغاتی دارای عمر طولانی بوده و ماندگار می باشد

در ادامه به معرفی برخی از محصولات تبلیغاتی میناکاری پرداخته:

تندیس میناکاری شده طرح صبا

یک تندیس زیبا و چشم نواز می باشد که ترکیبی از هنر مینا و چوب بوده. این تندیس زیبا دارای ابعاد ۶*۱۶*۲۹ سانتی می باشد. در این تندیس زیبا از یک بشقاب مینا به قطر ۸ سانتی متر به همراه یک پایه چوبی می باشد.

تندیس محرابی گلدان مینا درون جعبه پلکسی گلاس

اگر به دنبال تهیه یک هدیه میناکاری لوکس می باشید پیشنهاد ما این محصول می باشد. یک محصول زیبا و چشم نواز که از ترکیب گلدان میناکاری بر روی پایه محرابی شکل که درون یک جعبه پلکسی زیبا قرار گرفته که زیبایی خاصی به آن داده.

تندیس میناکاری بته سرکج

اگر هدف شما تهیه یک هدیه تبلیغاتی با امکان درج لوگو می باشید پیشنهاد ما خرید تندیس میناکاری بته سرکج می باشد. این تندیس زیبا متشکل از یک بته جقه میناکاری شده بر روی یک پایه چوبی بوده که دارای یک محل کجزا برای درج لوگوبر روی آن می باشد.

تندیس میناکاری مشبک دارای جا قلمی

یک تندیس زیبا و کاملا کاربردی، این تندیس زیبا که ترکیبی از هنر مینا و چوب می باشد به طور خلاقانه ای در طراحی آن یک جا قلمی تعبیه شده است که این مجصول را کاملا کاربردی کرده است. یک محصول که می تواند بر روی میز قرار گرفته و مورد استفاده باشد و هر لحظه شما را یادآوری نماید.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید میناکاری ارزان به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت بهرمند شوید

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن