خرید میناکاری

نمایشگاه صنایع دستی و میناکاری اصفهان

نمایشگاه صنایع دستی و میناکاری اصفهان

هر ساله و به منسابت های مختلف در شهر اصفهان شاهد برگزاری نمایشگاه های متعدد می باشیم که در آنها صنایع دستی متنوعی عرضه می شود و در حاشیه این نمایشگاه ها مراحل تولید برخی از این صنایع دستی نیز به نمایش گذاشته می شود تا مردم با پروسه تولید و مراحل سختی که هنرمند باید پشت سر بگذارد تا یک محصول با کیفیت و ارزشمند تولید شود آشنا شوند.

در این نمایشگاه ها محصولات متنوعی از جمله میناکاری اصفهان، قلمکاری، خاتم کاری، مس گری و بسیاری از صایع دستی دیگر میز به فروش می رسد که هر کدام نماینده ای از فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و هنر دست هنرمندان با سلیقه اصفهانی می باشد.

در این میان محصولات میناکاری شاید بیش از بقیه خود نمایی کنند، که می توان یکی از دلایل آنرا تنوع بالای ظروف میناکاری شده روی مس دانست که هر فردی با هر سلیقه ای و توان خریدی می تواند محصولی را پیدا کند و خریداری نماید.

نقش و نگارهای محصور کننده روی گلدان میناکاری اصفهان به گونه ای می باشد که آدمی را از زمین خاکی به افلاک هنر می برد. هنری که ذره ذره اش نشان از قدرت، مهارت، اندیشه هنر و صبر و حوصله هنر مند میناکار داشته که توانسته ایت چنین اثری را خلق کند.

هر ساله به همت سازمان صنایع دستی این شهر در تابستان نمایشگاه هایی برای عرضه و فروش صنایع دستی این شهر برپا می شود تا مردم بخصوص مسافران و گردشگران این شهر با صنایع دستی اصفهان بیشتر آشنا شوند، در حال حاضر بسیاری از مرکز فروش ظروف میناکاری در اصفهان دارای نشان اعتماد فروش صنایع دستی می باشند.

در این میان و در اثنای بازدید از این نمایشگاه ها زمینه برای خرید هنردوستان از این صنایع دستی بی بدیل و چشم نواز فراهم شده تا دست پر از این نمایشگاه خارج شوند. میناکاری اصفهان از هنر های محبوب و ظریف می باشد که دارای علاقه مندان بی شماری می باشد.

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی ۷ روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن