خرید میناکاری

نقش میناکاری در اشتغال زایی و درآمد

نقش میناکاری در اشتغال زایی و درآمد

صنایع دستی در هر کشوری جزء صنایع بومی محسوب می شود که می تواند در امر اشتغال زایی و بهبود وضعیت معیشتی مردم نقش بسزایی داشته باشد. در این میان هنر میناکاری یا مینا سازی در سال های اخیر توانسته است در امر اشتغال زایی نقش پر رنگی داشته باشد.

از مهمترین ویژگی هیا هنر میناکاری که توانسته است این هنر را جز صنایع اشتغال زا در کشور مبدل سازد، نیاز به سرمایه اندک برای راه اندازی کارگاه های تولید میناکاری و وجود بازار خرید ظروف میناکاری شده می باشد. زیرا این هنر دارای شهرت جهانی می باشد.

هنر میناکاری از جمله هنر های دستی بومی می باشد که با استفاده از مواد اولیه بومی و به سر پنجه هنرمندان این مرز و بوم تهیه می شود و به همین دلیل در شرایط اقتصادی موجود توانسته است در امر اشتغال زایی و بهبود وضع معیشتی مردم نقش بسزایی داشته باشد.

با توجه به اینکه هنر میناکاری جز برترین هنرهای ایرانی می باشد و یکی از فاکتور های رشد و ترقی و شناساندن آداب و رسوم ایرانی به سایر ملل می باشد، این هنر به عنوان جاذبه گردشگری در ایران مبدل شده است و خرید میناکاری اصفهان از جمله مهمترین سوغاتی های این شهر در بین گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

با توجه به اینکه از صنایع دستی به عنوان صنایع بومی اشتغال زا نام برده شده و تلاش برای گسترش تولید این هنر زیبا و چشم نواز صورت گرفته است، باید زمینه برای فروش این محصولات نه تنها در سطح داخلی بلکه خارجی نیز فراهم بشود و به همین دلیل تلاش برای فراهم آوردن امکان خرید اینترنتی میناکاری اصفهان صورت گرفته است.

در حال حاضر سرمایه گذاری بسیار خوبی در عرصه میناکاری و توسعه بخشیدن به آن صورت گرفته است و با فراهم آوردن امکان خرید انلاین میناکاری ایرانی در سطح جهانی تلاش برای حفظ و توسعه این هنر زیبا و چشم نواز صورت گرفته است.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید میناکاری ارزان به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه کنید. خرید کالای اصل و با کیفیت حق شماست که می توانید با همراهی با تک سبد آن را تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن