خرید میناکاری

نقش میناکاری اصفهان در صنعت گردشگری

یکی از هنر های دستی ایرانی که به عنوان جاذبه گردشگری ایرانی نیز محسوب می شود. هنر میناکاری یا میناسازی می باشد. هنر آشتی خاک و آتش که با دستان هنرمندان نقاش میناکار به زیبایی توانسته است اوج هنر و استعداد هنرمند ایرانی را به رخ بکشد.

اصفهان به عنوان مهد رشد و توسعه هنر میناکاری در اصفهان با بیشترین مراکز تولید میناکاری به عنوان بزرگترین مرکز فروش عمده میناکاری در کشور می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های میناکاری اصفهان ظرافت و اندیشه هنری مورد استفاده در تولید این محصولات می باشد.

در واقع مرکز فروش میناکاری در اصفهان نیز در کنار سایر جاذبه های گردشگری این شهر در جذب صنعت توریسم بسیار موثر بوده است و هنرمندان اصفهانی توانسته است در امر تولیدات محصولات متنوع میناکاری به خوبی در این مسیر موفق باشند.

یکی از محصولاتی که در سال های اخیر به خوبی توانسته است در فرهنگ استفاده از محصولات میناکاری و آشتی با صنایع دستی موفق  ظاهر شود محصولات میناکاری از جمله تندیس میناکاری اصفهان می باشد که در بسیاری از مراسم های اداری و دولتی مورد استفاده قرار می یگرد.

بدون شک هر گردشگری که به شهر اصفهان برود بدون خرید صنایع  دستی این شهر از جمله میناکاری از این شهر بازتخواهد گشت. اگر شما فرصت سفر کردن به این شهر را ندارید می توانید از طریق خرید اینترنتی میناکاری اصفهان این محصولات زیبا و چشم نواز را تهیه کنید.

در سال های اخیر هنر میناکاری جایگاه ویژه ای در اقتصاد و فعالیت های فرهنگی کشور داشته است و صادرات صنایع دستی  از جمله میناکاری اصفهان توانسته است در توسعه اقتصادی کشور نقش بسزایی داشته است.

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای کم نظیر از محصولات میناکاری اصفهان، با طرح های متنوع و بهترین کیفیت توانسته است این محصولات را به نازلترین قیمت با حذف واسطه ها به دست دوستداران هنر براسند.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن