خرید میناکاری

نقش میناکاری اصفهان در اشتغال زایی

نقش میناکاری اصفهان در اشتغال زایی

با توجه به تحولات اقتصادی صورت گرفته و محدودیت های صادرات نفتی توجه ویژه ای به نقش صنایع دستی از جمله میناکاری برای اشتغال زائی و توسعه اقتصادی کشور شده است.

شاید بنظر برسد که میناکاری اصفهان تنها با تاسیس کارگاه های تولیدی می تواند در اشتغال زایی افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند به طور مستقیم تاثیر گذار باشند.

اما باید به این نکته اشاره کنیم که با افزایش تاسیس کارگاه های میناکاری اصفهان که منجر به استخدام تعدادی از افراد به طور مستقیم در زمینه ساخت و تولید این هنر زیبا می شود، در واقع توسعه صنایع دستی به طور مستقیم می تواند بر صنعت توریسم تاثیر گذار باشد.

یکی از دلایل تاثیر گذاری صنایع دستی بر صنعت گردشگری و توریسم این می باشد که صنایع دستی هر کشوری نماد فرهنگ، تمدن و اندیشه هنری مردمان آن کشور در ادوار مختلف تاریخی می باشد.

گردشگران داخلی و خارجی شهر اصفهان در کنار بازدید از جاذبه های تاریخی این شهر، با خرید میناکاری اصفهان گویی گزیده ای از ذوق و اندیشه هنری مردمان هنرمند این شهر را با خود همراه می کنند.

تنوع محصولات میناکاری اصفهان به گونه ای می باشد که م تواند به راحتی نظر هر بیننده هنر دوستی را به خود جلب نماید و محصولی در خور سلیقه آن دارد.

خرید گلدان میناکاری اصفهان می تواند یک گزینه مناسب به عنوان هدیه یا سوغاتی از این شهر تاریخی برای غزیزانتان باشد که به نوعی حمایت از صنایع دستی بومی کشور می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی  میناکاری اصفهان مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن