خرید میناکاری

نقش میناکاری اصفهان در اشتغال زایی

نقش میناکاری اصفهان در اشتغال زایی

در سال های اخیر و با توجه به اوضاع اقتصادی، با مشکل بیکاری به طور وسیعی مواجه بوده ایم، و بسیاری از صاحب نظران نسخه درمان بیکاری را ترویج صنایع دستی و ایجاد مشاغلی در زمینه صنایع دستی دانسته اند. در واقع صنایع دستی یکی از بهترین روش ها برای درآمد زایی و استقلال مالی بخصوص برای بانوان می باشد.

در سال های اخیر بر روی صنایع دستی متعددی کار شده و سرمایه گذاری هایی نیز از لحاظ مالی و انسانی به منظور توسعه صنایع دستی در زمینه شتغال زایی بخصوص اشتغال زایی خانگی شده است که در این میان می توان به قلمزنی، میناکاری اصفهان و… اشاره کرد.

در این میان با توجه به خوب بودن شرایط فروش میناکاری اصفهان، این هنر بیشتر مورد توجه قرار گرفته و توانسته است به عنوان یکی از  مشاغل خانگی مستقل برای بانوان مبدل شود که فارغ از دغدغه های زندگی به صورت یک منبع درآمد مستقل برای آنها تبدیل شود.

یکی از مهمترین دلایل رونق این هنر زیبا و اصیل شرایط به نسبت آسان برپایی کارگاه های تولید میناکاری روی مس اصفهان می باشد. زیرا بعد از یک دوره آموزشی فرد با اندک هزینه ای می تواند این هنر زیبا را حتی در منزل خوئ نیز تولید کرده و بفروش برساند.

همانطور که می دانید خرید ظروف میناکاری شده اصفهان در میان سایر هنرهای دستی این شهر از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد و به دلیل همین رونق مناسب این هنر زیبا توانسته است به عنوان یکی از مشاغل خانگی موفق و پولساز در سال های اخیر مبدل شود.

هنر میناکاری که هنر تزیین فلزات با مواد رنگین می باشد در شهر اصفهان از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد و بیشترین و بزرگترین کارگاه های تولید میناکاری در این شهر قرار داشته و به همین دلیل این شهر مرکز فروش عمده میناکاری اصفهان در کشور شناخته شده است.

برای مشاهده زیباترین و ظریف ترین محصولات میناکاری شده اصفهان و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن