خرید میناکاری

نقش صنایع دستی میناکاری در توسعه صادرات غیر نفتی

نقش صنایع دستی میناکاری در توسعه صادرات غیر نفتی

صنایع دستی در هر سرزمینی می تواند با توجه به ویژگی هایی که دارا می باشد و که سه عنصر صنعت، هنر و فرهنگ را تواما را دارد می تواند به عنوان یک سفیر فرهنگی قوی برای کشورمان در سایر سرزمین ها باشد و می تواند محرک چرخ اقتصاد کشورمان باشد.

ایران با دارا بودن صنایع دستی متنوع می تواند به عنوان یکی از بزرگترین صادر کنندگان صنایع سدتی جهان محسوب شود، هر چند در حال حاضر یکی از سه کشور بزرگ تولید کننده صنایع دستی می باشیم اما در زمینه صادرات شاید به خوبی عمل نکرده ایم از جمله صنایع دستی بسیار نفیس ایرانی می توان به میناکاری اشاره کرد که دارای شهرت جهانی می باشد.

حال اگر همین هنر میناکاری را در نظر بگیریم، آیا می توان گفت خرید میناکاری به عنوان یکی از برترین هنرهای دستی ایرانی در سطح جهانی خوب درخشیده است؟ آیا در زینه شناساندن محصولات صنایع دستی ایرانی اقداماتی انجام شده است؟

همانطور که آگاه می باشید ایران دارای اقتصاد متکی به نفت می باشد که یک منبع پایان پذیر می باشد، بنابراین سرمایه گذاری روی صنایع دستی به منظور صادرات می تواند بسیار تاثیر گذار باشد، ایجاد بستر مناسب خرید های آنلاین به عنوان مثال خرید اینترنتی میناکاری اصفهان می تواند بسیار موثر باشد.

اما باید خاطر نشان کرد پیش از هر چیزی شما باید فرهنگ استفاده از صنایع دستی را در داخل کشور بوجود بیاورید به عنوان مثال خرید هدیه میناکاری را جایگزین همه محصولات چینی بی کیفیت کرده و حمایت از صنعتگر داخلی کنیم.

ایران با دارا بودن قومیت‌های گوناگون که هر قوم فرهنگی مخصوص به خود داشته، دارای متنوع ترین صنایع دستی می باشد که پتانسیل سرمایه گذاری برای صادرات را داشته و تنها نیاز به توجه و صرف وقت دارد.

فروشگاه اینترنتی تک سبد مجموعه ای بینظیر از صنایع دستی ایرانی را فرام آورده است که شما می توانید این محصولات را با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن