خرید میناکاری

نقش توسعه میناکاری در رونق اقتصادی

نقش توسعه میناکاری در رونق اقتصادی

توسعه صنایع دستی می تواند تاثیر بسزایی در بهبود وضعیت معیشتی جامعه داشته باشد زیرا این صنایع جز صنایع بومی کشور محسوب می شوند و هیچ گونه تحریمی بر روی این صنایع تاثیر مستقیمی نخواهد داشت. بنابراین توجه و تمرکز بر روی صنایع دستی می تواند منجر به رونق اصتصادی کشور شود.

یکی از صنایع دستی که در سال های اخیر توانسته است در بهبود وضعیت اشتغال زایی و معیشتی جامعه ما تاثیر بسزایی داشته باشد، میناکاری یا میناسازی می باشد. این هنر اصیل علاوه بر اآنکه توانسته است منجر بهاستغال زایی قشر وسیعی شود با افزایش جذب گردشگران خارجی و خرید میناکاری منجر به ارز آوری برای کشور شده است.

با توجه به اینکه راه اندازی کارگاههای میناکاری نیاز به سرمایه گذاری زیادی نداشته و این هنر براحتی می تواند حتی در خانه ها تولید شود اشتغال زایی در این زمینه هنری بسیار چشم گیر بوده و با افزایش تولید این محصولات، قیمت خرید میناکاری در بازار های صنایع دستی کاهش چشم گیری داشته است.

با توجه افزایش فعالان در زمینه تولید میناکاری می توان به جرات گفت کاهش قیمت ها مشهود بوده که به دلیل افزایش نیروی کار و کاهش هزینه های تولید می باشد به طوری که  قیمت خرید بشقاب میناکاری نسبت به گذشته می تواند تا ۱۰ در صد کاهش داشته باشد.

علاوه بر اینکه گسترش کارگاه های صنایع دستی می تواند در ماندگار و رونق بازار صنایع دستی تاثیر بسزایی داشته باشد، تلفیق طراحی های سنتی و مدرن می تواند با خلق اثری جدید و کاملا کاربردی در جهت توسعه این صنایع باشد.

شهر اصفهان مهد رشد و ترقی هنر میناکاری می باشد و این شهر در تولید میناهای زیبا و ظریف شهرت جهانی دارد و با بالاترین تعداد کارگاه تولید میناکاری به عنوان بزرگترین مرکز خرید میناکاری عمده در کشور شاخته شده است.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری اصفهان و خرید آنلاین میناکاری به وب سایت تک سبد مراجعه کرده  و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن