خرید میناکاری

میناکاری اصفهان، هنر مینیاتور روی فلز

میناکاری اصفهان، هنر مینیاتور روی فلز

هنر ظریف میناکاری یکی از هنرهای ظریف تزئین فلزات می باشد و مینا در لغت به معنای آبی آسمان و نام مونث مینو به معنی جنت و بهشت می باشد. شواهد حاکی از آن است که هنر میناکاری از زمان هخامنشیان در ایران وجود داشته و تا کنون نسل به نسل و سینه به سینه منتقل شده است.

هنر میناکاری اصفهان اغلب بر روی زیر ساخت هایی از جنس طلا، نقره، مس، برنز و…. کار می شود که از زیر ساخت طلا بیشتر برای تولید زیورآلات میناکاری و این روزها از زیر ساخت مس برای تولید ظروف میناکاری شده اصفهان استفاده می شود.

علت استفاده از فلز مس برای تولید میناکاری به خاطر ویژگی های آن می باشد که مهمترین آنها قیمت مناسب، قابلیت چکش پذیری و انعطاف پذیری این فلز می باشد که در تولید ظروف مختلف میناکاری از جمله گلدان میناکاری اصفهان، بشقتب میناکاری اصفهان و….مورد استفاده قرار می گرد.

یکی از ویژگی های مهمی که تعین کننده قیمت میناکاری اصفهان می باشد، میزان ظرافت بکار برده شده در طراحی ظروف میناکاری شده اصفهان می باشد و دقت بکار رفته در تولید این آثار. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در میناکاری از رنگ سفید استفاده نمی شود.

روش میناکاری که این روزها توسط هنرمندان میناکاری اصفهانی مورد استفاده قرار می گیرد، نقاشی مینا بوده که استاد هنرمند میناکار با قلم طرح های زیبا را به صورت دقیق با حوصله بر روی زیر ساخت پیاده سازی می کند.

با توجه به محبوبیت این هنر زیبا و ظریف در بین دوستدارن هنر، امکان خرید اینترنتی میناکاری اصفهان برای این عزیزان فراهم شده است تا بتوانند این محصولات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه نمایند.

میناکاری اصفهان دارای تنوع بینظیری از طرح و محصولات می باشد و خرید میناکاری اصفهان نه تنها در ایران بلکه در جهان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن