خرید میناکاری

میناکاری، صنایع دستی برتر ایران

میناکاری، صنایع دستی برتر ایران

صنایع دستی هنر دست هنرمندان ایرانی که با استفاده از ابزار و مواد اولیه بومی تهیه می شوند و از ویژگی های متمایز کننده صنایع دستی نسبت به سایر هنرهای امروزی علاوه بر شیوه تولید می تواند فرهنگ مختص آن هنر ، طرز تفکر و قدمت فرهنگی محصول مربوطه باشد.

یکی از صنایع دستی ایرانی که تلفیقی از هنر و صنعت می باشد، هنر میناکاری یا مینا سازی بوده که نشانی از فرهنگی غنی و تاریخی بسیار عمیق هنر ایرانی داشته. هنری که یادآور آبی بیکران و زیبایی بهشت می باشد. هنر میناکاری اصفهان نه تنها یکی از صنایع دستی کاربردی می باشد بلکه به عنوان تبادل ارزش ملی و فرهنگی تلقی می شود.

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری تنوع بینظیر محصولات میناکاری می باشد، کلکسیونی از متنوع ترین محصولات تزئینی کاربردی که می تواند زینت بخش هر خانه ای باشد، هر چند در سال های اخیر به منظور توسعه فرهنگ استفاده از صنایع دستی خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری نیز متداول شده است.

ار مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری اصفهان می توان به پروسه تولید آن می باشد که تولید آن توسط دست، ابزار و وسایل دستی صورت می گیرد. محصولات میناکاری به دلیل پروسه تولیدی خود قابلیت استفاده به عنوان محصولات کاملا کاربردی داشته .

از مهمترین ویژگی های خرید ظروف میناکاری شده می توان به القا  نگرشی متفاوت را به مشتاقان این هنر می باشد. هنری ظریف و زیبا که حضور موثر و خلاق هنرمندان میناکار در تولید و شکل بخشیدن به این محصولات از مهمترین ویژگی های آن می باشد.

هنر میناکاری دارای فرهنگی غنی و تاریخی به قدمت بیش از ۵۰۰۰ سال می باشد. هنر میناکاری هنری می باشد که بکارگیری اصول فرهنگی و ایجاد نگاره های فرهنگی بومی و ملی در تهیه و تولید این محصولات می باشد.

برای مشاهده کلکسیونی از فرهنگی، هنری ساخته شده به دست هنرمندان اصفهانی می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نمائید. خرید ارزان و با کیفیت را با تک سبد تجربه کنید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن