گلدان میناکاری اصفهان

قیمت گلدان میناکاری شده اصفهان

قیمت گلدان میناکاری شده اصفهان

یکی از محصولات میناکاری که دارای قابلیت استفاده به عنوان یک شی تزئینی و همچنین کاربردی را دارد، گلدان های میناکاری می باشند که دارای تنوع بسیار زیادی نیز بوده. تنوع در ابعاد، طرح زیر ساخت، نوع زیر ساخت . طرح مورد استفاده برای نقاشی مینا روی محصول.

شما می توانید گلدان میناکاری اصفهان را تهیه کنید و از آن بر روی میز پذیرایی خود استفاده کنید و حتی چندین شاخه گل زییا نیز در این گلدان قرار دهید و زیبایی را به منزل خود هدیه کنید یا حتی می توانید بدون استفاده از گل، این محصول زیبا را مورد استفاده قرار دهید.

اگر به دنبال تهیه یک هدیه زیبا از گروه صنایع دستی برای عزیزان خود می باشید می توانید خرید گلدان میناکاری اصفهان را نیز در نظر بگیرید. یکی از مزیت های این انتخاب تنوع طرح، نقش و ابعاد این محصول می باشد که می تواند قیمت های مختلفی را پیش روی شما بگذارد.

گاهی اوقات گلدان میناکاری به طور ترکیبی با سایر محصولات به صورت یک ست هدیه در داخل یک باکس زیبا تهیه می شود که می توان به انواع ست هدیه بشقاب و گلدان میناکاری اصفهان اشاره کرد که میتواند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده به عنوان هدیه باشد.

یکی دیگر از محصولات متنوعی که با استفاده از گلدان میناکاری تهیه می شود، تندیس گلدان میناکاری بوده که شامل ترکیبی زیبا از یک پایه چوبی به همراه گلدان میناکاری می باشد که این محصول نیز دارای تنوع بینظیری می باشد که شامل طرح و سایز گلدان و همچنین قطعه چوبی می باشد.

باکس گلدان میناکاری نیز یکیدیگر از محصولات میناکاری می باشد که از یک گلدان میناکاری درون یک باکس مخملی زیبا تشکبل شده که دارای یک درب شیشه ای برای قابل تشخیص بودن گلدان از درون باکس می باشد که بیشترین مورد استفاده آن هدیه میناکاری می باشد.

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی ۷ روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.

گلدان میناکاری

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن