خرید میناکاری

قیمت قندان میناکاری

قیمت قندان میناکاری

ایران سومین قطب صنایع دستی جهان محسوب می شو، استفاده از صنایع دستی درزندگی روزمره یکی از رموز حفظ و بقای این صنعت سبز می باشد که ریشه در تاریخ و فرهنگ کشورمان دارد.

با توجه به تنوع و تعدد صنایع دستی تولیدی کشورمان می توان گفت ایرانیان از ابتدا قدرت شناخت و درک زیبایی و هنر را داشته اند و به زیبایی توانسته اند آن را به شکل آثار هنری خلق نمایند.

به عنوان مثال هنر میناکاری که در واقع هنر تزئین فلزات به کمک طراحی و نقاشی می باشد و به منیاتور بر روی فلز مشهور می باشد. رنگ آبی بکار برده شده در این هنر یادآور کرانه لاجورد آسمان می باشد.

هنر میناکاری در ایران بیش از ۵ هزارسال قدمت دارد که نشان از هنر شناسی ایرانیان دارد، این هنر از ایران به سایر سرزمین ها منتقل شده و هم اکنون میناکاری اصفهان سرآمد میناکاری های جهان می باشد.

از جمله محصولات متنوع میناکاری که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشند می توان به قندان میناکاری اشاره کرد که زیبایی چشم نوازی دارد. این محصول می تواند دارای ابعاد متفاوتی باشد.

در واقع این محصول را می توان کاربردی ترین محصول میناکاری نام برد، که دارای قیمت مناسبی می باشد و شما می توانید با خرید قندان میناکاری، زیبایی را به محل زندگی خود دعوت نمائید.

زیر ساخت قندان میناکاری می تواند از جنس مس یا سفال باشد که بر اساس زیر ساخت مورد استفاده و میزان وقت و دقت صرف شده برای تولید محصول، دارای قیمت متفاوتی باشد.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صدا مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن