بشقاب میناکاری اصفهان

قیمت قاب بشقاب میناکاری

قیمت قاب بشقاب میناکاری

یکی از انواع صنایع دستی اصیل ایرانی، هنر میناکاری می باشد که به دست هنرمندان میناکاری اصفهانی به زیبایی طراحی و تولید می شود.

میناکاری هنر تزئین زیر ساخت های مسی با هنر منیاتور می باشد، هنری که رنگ لاجورد، رنگ مورد استفاده قالب می باشد که ما را یاد آسمان نیلگون میدان نقش جهان اصفهان می اندازد.

از جمله انواع محصولات میناکاری اصفهان می توان به بشقاب میناکاری اصفهان  اشاره کرد که در طرح های متنوع طراحی و تولید می شود از جمله طرح گل و پرنده.

قاب بشقاب میناکاری یک هدیه تبلیغاتی بسیار نفیس می باشد که متشکل از یک بشقاب میناکاری شده  به دست هنرمندان اصفهانی می باشد که با یک قاب نفیس چوبی به زیبایی آراسته شده است.

قاب بشقاب میناکاری می تواند در ابعاد مختلفی طراحی و تولید شود و تعداد بشقاب های استفاده شده در آن می تواند متفاوت باشد که بین یک تا سه عدد بشقاب به مرسوم می باشد.

با خرید بشقاب میناکاری با قاب می توانید به آسانی توسط آویز پشت آن به دیوار آویز کرد و دیوار های خانه و یا محل کار خود را با استفاده از این هنر ارزشمند بیارایید.

استفاده از محصولات میناکاری به عنوان هدایای تبلیغاتی می تواند یک گزینه بسیار مناسب باشد که علاوه بر ارزش مادی این هدیه، تاثیر گذاری معنوی بالایی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن برخوردار شوید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۸۹۰۰۰ تومان

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن