خرید میناکاری

قیمت خرید ظروف میناکاری شده اصفهان

قیمت خرید ظروف میناکاری شده اصفهان

ایران با گنجینه ای غنی از هنرها و صنایع دستی که در هر گوشه و کنار آن شاهد رشته های هنری متنوع که سازگار با فرهنگ و اقلیم همان منطقه می باشد. بسته به نوع و شرایط زندگی مردمان هر منطقه ای چرخه تولید و فلسفه صنایع دستی آن متقاوت می باشد.

یکی از هنر های زینتی اصیل ایرانی که دارای قدمتی بیش از پنج هزار سال می باشد، میناکاری یا همان مینا سازی بوده. هنری که از دیر باز برای تزئین سطح فلزات مورد استفاده قرار می گرفته و تا کنون نیز این هنر اصیل و چشم نواز به کار خود ادامه داده است و حتی به نوآوری هایی در این زمینه منجر شده است.

یکی از مهمترین صنایع دستی ایرانی که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز بوده، محصولات میناکاری می باشد که  خرید ظروف میناکاری شده به دلیل زیبایی چشم نواز، اصالت و وجه کاربردی آن در بین اهالی هنر بسیار محبوب می باشد.

شایدهمگان هنر میناکاری را تنها بر روی فلزات توجیه کنند، اما همانطور که گفته شد این هنر زیبا و ]al نواز در سال های اخیر دچار پیشرفت ها و تغییراتی شده که می توان به میناکاری روی سفال اشاره کرد که تلفیقی زیبا از سفال و هنر میناکاری می باشد.

هنر میناکاری از آن دسته هنر ها می باشد که هنرمندان این عرصه تمام تلاش خود را برای کاربردی کردن و وقف دادن محصولات این هنر با زندگی مدرن کرده اند و می توان گفت خرید تندیس میناکاری به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی در علم بازاریابی این روزها نشان از همین تطبیق پذیری دارد.

از دیگر مولفه های محبوبیت هنر میناکاری می توان به پوشش دهی وسیع محصولات میناکاری بر سلایق و بودجه های مختلف خرید اشاره کرد که مناسب بودن قیمت خرید میناکاری و تنوع طرح ها و کالا های میناکاری دلایل آن می باشد.

برای شماهده تنوع محصولات میناکاری اصفهان و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به فروشگاه اینترنتی تک سبدمراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت به همراه تخفیفات ویژه برمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن