خرید میناکاری

قیمت انواع بشقاب میناکاری اصفهان

قیمت انواع بشقاب میناکاری اصفهان

یکی از محصولات میناکاری که بسیار زیبا و دارای تنوع بینظیری در طرح، نقاشی و ابعاد می باشد، بشقاب میناکاری شده می باشد، این محصول معمولا با نقوشی زیبا که شامل گل و مرغ، اسلیمی، خطائی، پرداز و یا ترکیبی از این طرح ها می باشد.

علاوه بر تنوع طرح یکی از گزینه هایی که موجب شده این محصول محبوبیت بیشتری داشته باشد تنوع قیمت انواع بشقاب میناکاری اصفهان می باشد که متناسب با هر بودجه ای دارای یک محصول زیبا و چشم نواز می باشد. ااستفاده از نقوش گل و مرغ، پردازی، اسلیمی و خطائی  با رنگ مایه اصلی آبی که نشان از اصالت این هنر دارد.

یکی از مشخصه های مهم ظروف میناکاری شده اصفهان، کاربردی بودن آنها می باشد، شما می توانید از یک بشقاب میناکاری به عنوان یک ظرف پذیرایی در مهمانی های خود استفاده کنید و در پایان مراسم براحتی آن را بشویید، نکته ای که باید رعایت کنید عدم استفاده از شوینده های قوی و اسکاچ زبر می باشد.

استفاده از ظروف میناکاری شده در مهمانی ها می تواند شکوه و جلوه ای خیره کننده به مهمانی شما بدهد و یک پذیرایی لذت بخش در کنار زیبایی دل انگیز ظروف میناکاری می تواند لحظات شادی را برای شما رقم بزند. بشقاب میناکاری اصفهان یکی از ظروف پر استفاده در پذیرایی ها می باشد.

قابل شست شو و رنگ ثابت ظروف میناکاری شده اصفهان از مهمترین خصیصه های آن می باشد که به دلیل لعابکاری ظرف و پخت رنگ در کوره می باشد. اصالت هنر میناکاری اصفهان در نقش و نگار بی همتای آن می باشد که نتیجه دقت بالای هنرمندان میناکار اصفهانی می باشد.

یک قاب میناکاری که متشکل از بشقاب میناکاری شده  با نقش و نگار بسیار چشم نواز و پر کار می باشد به همراه یک یک قاب چوبی زیبا می باشد که می تواند انتخاب مناسبی برای هدیه میناکاری اصفهان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میناکاری ارزان اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن