خرید میناکاری تهران

فروش ظروف میناکاری تهران با کیفیت عالی و قیمت استثنائی

صنایع دستی کشور مان ایران نمایانگر فرهنگ و تمدن پیشنیان این سرزمین می باشد که نقش تعیین کننده ای در معرفی فرهنگ و تمدن ایران عزیزمان دارد.  و در سالهای اخیر تلاش زیادی در جهت احیا و حفظ آثار هنری کشورمان صورت گرفته است.

خرید مینکاری تهران

از جمله مهمترین صنایع دستی کشورمان می توان به میناکاری اشاره کرد که دارای قدمت ۵ هزار ساله می باشد. هنری که از ایران برخاسته و به سایر ملل منتقل شده است. هنر میناکاری یا میناسازی که به هنر آشتی خاک و آتش معروف می باشد. هنر مینیاتور بر روی فلز. هنر کنار آمدن ظرافت نقاشی و سختی فز و گرمای آتش.

هنر میناکاری که نشان از خلق و خو و خصوصیات هنری و زیبا شناسی ایرانیان در صده های مختلف را نشان می دهد و نشان از ذوق هنری و زیبا شناسی ایرانیان دارد. اوج هنر میناکاری در دوران صفویه می باشد و چون پایتخت ایران در آن زمان شهر اصفهان بود، بیتشرین اساتید میناکار در این شهر بوده اند و این هنر سینه به سینه به فرزندان خود منتقل کرده اند.

خرید مینکاری تهران

هنر میناکاری در سالهای اخیر در سایر شهراهای ایران نیز پیشرفت چشمگیری داشته است و توانسته اساتید میناکار خوبی را پرورش دهد. از جمله این شهر ها می توان به تهران و شیراز نام برد.

خرید مینکاری تهران

هنرمندان میناکار تهرانی به خوبی توانسته اند از پس این مهم برآیند و این هنر زیبا و ارزشمند را به خوبی پیاده سازی کنند و با تمام ریزه کاری ها و ظرافت های خاص این هنر. میناکاری تهران نشان از ذوق و هنر و زیبا شناسی هنرمندان این خطه جغرافیایی دارد.

خرید مینکاری تهران

 

در گذشته علاقه مندان به این هنر مجبور بودن برای تهیه آثار هنری به شهر اصفهان سفر کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. اما در حال حاضر با مراجعه به بازار های تهران به وفور با  فروشگاه میناکاری تهران مواجه خواهید شد.

خرید مینکاری تهران

هنر دوستان تهرانی به راحتی می توانند ظروف میناکاری تهران را تهیه نمایند و از تنوع محصولات میناکاری بهرمند بشوند. آثاری ظریف و با کیفیت که در خور یک هنر اصیل ایرانی می باشد.

خرید مینکاری تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به لینک زیر مراجعه نمائید و از یک خرید مطمئن و راحت لذت ببرید.

خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن