گلدان میناکاری اصفهان

مرکز خرید گلدان میناکاری اصفهان

مرکز خرید گلدان میناکاری اصفهان

شهر اصفهان یکی از شاخص ترین جاذبه های گردشگری ایران می باشد، در کنار بناهای تاریخی و طبیعت زیبای این شهر، صنایع دستی نیز از عوامل مهم جذب گردشگر در این شهر می باشند، تنوع بینظیر صنایع دستی در این شهر از جمله میناکاری اصفهان، خاتم کاری، قلمکاری و…..

در این میان هنر میناکاری اصفهان از محبوبیت ویژه ای برخودار می باشد، و این محبوبیت محدود به داخل کشور نمی باشد و در بین گردشگران خارجی نیز هنر میناکاری بسیار محبوبمی باشد. یکی از انواع محصولات میناکای که دارای تنوع بینظیری می باشد، گلدان میناکاری اصفهان می باشد.

گلدان های میناکاری دارای تنوع بینظیری از طرح و اندازه می باشد و هر اثر به طور منحصر بفردی خاص می باشد، این محصولات می توانند برای تزئین ویترین های سنتی و مدرن مورد استفاده قرار گیرند، یکی از مهمترین مشخصه های محصولات میناکاری تنوع بالای آنها می باشد.

با خرید گلدان میناکاری اصفهان می توانید زیبایی خاصی را به محل مورد استفاده دهید، انواع گلدان های میناکاری از جمله گلدان مس و پرداز، گلدان های میناکاری باکس دار، گلدان های میناکاری با بشقاب که به صورت ست هدیه در نظر گرفته شده اند و هر کدام زیبایی خاصی را دارند.

مراحل مختلف تولید یک گلدان میناکار اصفهان توسط دست و به همت هنرمندان میناکار اصفهانی صورت می پذیرد، بدنه گلدان میناکاری از مس مرغوب و با کیفیت ساخته شده است که به طور ویژه ای لعاب کاری شده و سپس طرح مورد نظر به دست هنرمندان میناکار بر روی گلدان پیاده سازی می شود و در مرحله آخر نیز محصول به کوره برده می شود.

یکی از محصولات میناکاری که دارای زیبایی چشم نوازی می باشد، باکس گلدان میناکاری می باشد که متشکل از یک گلدان میناکاری به همراه یک جعبه زیبا از جنس چوب با روکش مخمل می باشد که دارای درب شیشه است و به این ترتیب شما می توانید از این محصول به عنوان یک هدیه ارزشمند استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی ۷ روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.

خرید

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن