هدیه تبلیغاتی

خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری اصفهان

خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری اصفهان

در سال های اخیر استفاده از صنایع دستی در صنعت تبلیغات از رونق بسیار خوبی برخودار بوده است، در این میان محصولات میناکاری با توجه به تنوع بالای محصولات توانسته است سهم خوبی از بازار هدایای تبلیغاتی را به خود اختصاص دهد و متناسب با هر گروه و بودجه خریدی محصولی را ارئه کند.

با توجه به تنوع پذیری بالای محصولات میناکاری اصفهان، استفاده از محصولات میناکاری برای هدایای تبلیغاتی از رونق خوبی برخودار می باشد. از جمله محصولاتی که این روزها به عنوان هدیه تبلیغاتی میناکاری اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد، قاب میناکاری می باشد که دارای تنوع زیادی می باشد.

قاب بشقاب مبناکاری طرح گرد، یکی از جدید ترین محصولات میناکاری می باشد که متشکل از یک قاب چوبی مشبک گرد می باشد، که درون آن یک بشقاب میناکاری قرار گرفته است. این قاب به مانند یک باکس بشقاب میناکاری را در بر گرفته است.

قاب میناکاری معرق و مینا نیز یکی دیگر از محصولات میناکاری می باشد که دارای ظرافت و زیبایی چشم نوازی می باشد. این محصول متشکل از یک قاب چوبی به همراه یک بشقاب میناکاری اصفهان ساخته شده به دست هنرمندان میناکار اصفهانی می باشد که بر روی یک تکه چوبی معرق شده قرار گرفته است.

از دیگر محصولاتی که استفاده از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی در سال های اخیر رونق خوبی داشته است، خرید تندیس میناکاری اصفهان می باشد که علاوه بر اینکه دارای تنوع طرح زیادی می باشد به دلیل امکان نصب پلاک تبلغاتی بر روی پایه آنها از محبوبیت ویژه ای برخودار می باشد.

ست هدیه میناکاری نیز از جمله محصولات میناکاری می باشد که به عنوان هدیه میناکاری مورد استفاده قرار می گیرند. این ست می تواند شامل یک بشقاب مبناکاری به همراه دو عدد گلدان میناکاری اصفهان یا بالعکی که درون یک باکس زیبا قرار گرفته، تهیه شده باشد.

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی ۷ روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن