بشقاب میناکاری اصفهان

خرید نوروزی بشقاب میناکاری قاب دار

خرید نوروزی بشقاب میناکاری قاب دار

خرید میناکاری به عنوان یک هدیه زیبا و ماندگار می تواند یک انتخاب صحیح و بجا باشد، میناکاری اصفهان به عنوان یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی توانسته است سهم خوبی از بازار هدایای تبلیغاتی را به خود اختصاص دهد.

بشقاب میناکاری قاب دار، یکی از انواع محصولات میناکاری می باشد که به به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول متشکل از یک بشقاب میناکاری شده روی مس به همراه یک قاب زیبای چوبی می باشد که زیبایی اثر را دوچندان می کند.

ابعاد بشقاب میناکاری می تواند متفاوت باشد که متداول ترین آنها بشقاب های میناکاری قطر ۱۶ سانتی و ۲۰ سانتی می باشد که دارای قاب چوبی زیبایی می باشند.

از آنجایی که این محصول را می توان به عنوان هدیه تبیلغاتی میناکاری مورد استفاده قرار داد، در صورت خرید بشقاب میناکاری به صورت عمده امکان درج لوگو و نام شرکت مربوطه بر روی آن امکان پذیر می باشد.

محصولات میناکاری اصفهان با دارا بودن مرغوبیت و کیفیت لازم و همچنین قیمت مناسب در بازار رقابتی فروش صنایع دستی توانسته است سهم خوبی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد.

شما می توانید علاوه بر سفر به شهر اصفهان و خرید میناکاری اصفهان از طریق خرید اینترنتی محصول میناکاری مورد نظر خود را خریداری کرده و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بشقاب میناکاری شده به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۸۹۰۰۰ تومان

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن