خرید میناکاری

خرید میناکاری روی مس اصفهان

خرید میناکاری روی مس اصفهان

میناکاری یا میناسازی از آن دسته هنرهای دستی می باشد که محصولات آن دارای نوع و شکل خاص و یونیک می باشند که دلیل اصلی آن تولید به دست هنرمندان می باشد، یه طور کلی این محصولات کاملا یدی تولید شده و هر اثر با اثر دیگر کاملا متفاوت می باشد.

اگر شما قصد خرید ظروف میناکاری شده دارید باید بدانید که یک مینای خوب ساخته شده از زیر ساخت با کیفیت از مواد اولیه عالی که در حال حاضر فلز مورد استفاده مس نورد شده می باشد و برای رنگ آمیزی آنها از رنگ های طبیعی که متشکل از اکسید طبیعی فلزات هستند و در نهایت لعاب کاری مرغوب.

در هنگام خرید میناکاری روی مس باید به این نکته توجه کنید که حتما لز مورد استفاده مس بوده باشد و از ضخامت کافی برخوردار باشد تا یک ظرف میناکاری مرغوبی تهیه شود.

میناکاری جز آن دسته از هنر هایی می باشد که با دیدن آن احساس ماورائی، زیبایی و لطافت به بیننده اثر هنری القا می کند که پل ارتباطی بین عواطف و ذوق هنری هنرمند میناکار و هنر دوست می باشد. هنر میناکاری از هنر های اصیل ایرانی بوده که به ثبت جهانی نیز رسیده است.

خرید میناکاری دارای شناسنامه می تواند خیال شما را از یک اثر هنری مرغوب و اصل راحت کند. در واقع شناسنامه یک اثر هنری بیانگر تاریخ ساخت و همچنین مشخصات خالق اثر هنری می باشد و به این ترتیب شما به طور یقین یک اثر هنری نفیس در اختیار خواهید داشت.

با خرید هدیه میناکاری علاوه بر لذت هدیه داده به قدر یقین از هنرمندان عرصه هنر میناکاری حمایت نموده و یک اثر هنری اصیل ایرانی زیبا و ناب را تهیه کرده که زیبایی را به محل زندگی شما و عزیزلتان هدیه می دهد. در واقع با آثار هنری روح خود و اطرافیانتان را نوازش کنید.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری اصفهان و خرید میناکاری عمده بدون واسطه به لینک زیر مراجعه نموده.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن