خرید میناکاری

خرید میناکاری خود را با انتخاب گلدان میناکاری شیرین کنید!

ظروف زیبای میناکاری نتیجه ی ذوق و هنر افرادی است که دل در گرو آن دارند و چشم سر و دل را به آن می دوزند و بر مس نقش می زنند. هنر اصیل و کهن میناکاری از دیرباز در اصفهان رونق داشته و اساتید بزرگی در خود پرورش داده است. محصولاتی که از این هنر تولید می شوند بسیار متنوعند و در صورتیکه قصد خرید گلدان میناکاری دارید خوانش این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم تا با انواع گلدان میناکاری آشنا شوید و انتخاب بهتری کنید.

گلدان میناکاری

گلدان طرح گل و مرغ

زیرساخت این گلدان از مس بوده و طرح گل و مرغ با دست روی آن کشیده شده و سپس چندین بار به کوره رفته است. ارتفاع این گلدان ۱۶ سانتیمتر و قطر دهانه ی آن ۶ سانتیمتر می باشد. این گلدان اثر استاد بدرالسما می باشد.

گلدان مینا طرح گل و مرغ

گلدان میناکاری با جعبه شفاف

این محصول یک گلدان میناکاری شده است که داخل یک جعبه شفاف از جنس پلکسی قرار گرفته است. از این گلدان سایزهای مختلفی موجود است که با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تک سبد می توانید تمامی انواع آن را مشاهده کنید. همچنین یک پایه زیر آن وجود دارد که شما می توانید نوشته یا لوگوی شرکت خود را روی آن بزنید.

گلدان مینا با جعبه شفاف

گلدان میناکاری با جعبه مشبک

این مدل شامل یک گلدان و یک جعبه مشبک می باشد. این محصول نیز سایزهای مختلفی دارد که به راحتی می توانید همه مدلهای آن را در فروشگاه اینترنتی تک سبد مشاهده کنید. درب این جعبه مشبک قابل باز شدن است و شما می توانید از این طریق گلدان را از جعبه خارج کنید.

گلدان مینا با جعبه مشبک

تندیس گلدان میناکاری

این تندیس از یک استند چوبی و یک گلدان میناکاری مسی ساخته شده است. استند چوبی ابعادی معادل ۲۶×۱۳٫۵×۶ سانتیمتر دارد که هم به عنوان یک پایه برای گلدان است و هم مثل یک قاب گلدان را احاطه کرده است. گلدان های این تندیس نیز سایز های متفاوتی دارند. همچنین شما می توانید لوگو و یا هر نوشته ای که مایل داشته باشید را روی پایه ی این تندیس بزنید.

تندیس گلدان میناکاری
گلدان مس و پرداز

مس و پرداز شیوه ای نوین در هنر میناکاری است. در این مدل بخشی از بدنه مسی گلدان را هیچ پوشش مینا و لعابی نمی دهند. رنگ مس طبیعی در کنار رنگ های مینا یک تضاد رنگ زیبایی پدید می آورد. این گلدان دارای ارتفاع ۱۶ سانتیمتر و قطر دهانه ۱۱ سانتیمتر می باشد.

یک جفت گلدان میناکاری

مدلهایی که در بالا به آن اشاره شد تنها بخشی از انواع مدلهای متنوع گلدان ها در سطح بازار است و شما به راحتی می توانید با توجه به سلیقه و بودجه تان یک گلدان زیبا را انتخاب و خریداری کنید.

برای مشاهده و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن