خرید میناکاری

خرید میناکاری اصفهان عمده

خرید میناکاری اصفهان عمده

اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین قطب های تولید کننده صنایع دستی ایران، دارای تنوع بینظیر صنایع دستی و هنری می باشد که نشان از اندیشه و ذوق هنری، هنرمندان این خطه جغرافیایی ایران می باشد که در طول سالیان دراز دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته است.

در شهر اصفهان علاوه بر بازارهای سنتی که شاهد مراکز تولید و فروش محصولات سنتی و هنری می باشید، نمایشگاه های فصلی که به منظور ایجاد ارتباطی نزدیک بین مردم و صنایع دستی و هنری به مناسبت های مختلفی برگزار می شود و پیوندی عمیق بین مردم و صنایع دستی و هنری ایجاد می کند.

یکی از هنریهای محبوب اصفهانی، هنر میناکاری می باشد که هنر بنام ایرانی می باشد که با نام شهر اصفهان در جهان مشهور می باشد و رنگ های بکار برده شده در تولید محصولات میناکاری اصفهان یادآور گنبدهای فیروزه ای این شهر تاریخی می باشد.

در این شهر کارگاه های تولید ظروف میناکاری شده اصفهان تحت نظارت اساتید بنام میناکاری ایران در حال فعالیت می باشند و تولید میناکاری در این شهر در سطح کارگاهی و حتی خانگی نیز مرسوم می باشد و این شهر به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید میناکاری اصفهان عمده می باشد.

هنرمند میناکار که دارای ذوق و اندیشه هنری بالایی می باشد، حالات و احساسات لطیف خود را با سرپنجه هنر مند خود با دانش و مهارتی که دارد به همت صبر، حوصله و دقتی که به کار می برد به زیبایی بر روی ظروف میناکاری پیاده سازی می کند. برای خرید قاب میناکاری اصفهان به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

شهر اصفهان با دارا بودن آداب و رسوم خاص و فرهنگی غنی و ریشه دار یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی بخصوص محصولات میناکاری می باشد. شهر اصفهان به عنوان مهر میناکاری ایران  استادان برجسته‌ای در این زمینه در خود جای داده است.

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی ۷ روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن