خرید میناکاری

خرید قاب بشقاب میناکاری اصفهان

خرید قاب بشقاب میناکاری اصفهان

همانطور که می دانید یکی ا اصلی ترین ارکان در طراحی دکوراسیون داخلی دیوار ها هستند که در واقع تکفیک کننده فضا می باشند و بهترین فضا را در اختیار شما برای تزئین قرار می دهد. استفاده از قاب ها، تابلو فرش ها، ساعت دیواری و تابلو های میناکاری می تواند گزینه های مناسبی برای این فضا ها باشد.

اگر شما نیز به استفاده از صنایع دستی برای تزئین و دکوراسیون داخلی اهمیت می دهید، می توانید ار محصولات میناکاری برای تزئینات استفاده کنید. یکی از محصولات تزیینی دیواری قاب بشقاب میناکاری اصفهان می باشد که دارای تنوع طرح، اندازه و رنگ می باشد.

با خرید قاب بشقاب میناکاری طرح رها، یکی از قاب های دیواری زیبای میناکاری می باشد که در آن از یک بشقاب میناکاری اصفهان به قطر  ۱۶ سانتی متر استفاده شده است. سبک میناکاری این بشقاب میناکاری، مینای نقاشی می باشد که از مرسوم ترین شیوه های میناکاری می باشد.

این قاب بشقاب زیبا دارای یک قاب چوبی بسیار زیبا می باشد که ابعاد این قاب چوبی ۲۰*۲۰  و ارتفاع این قاب فقط ۳٫۳ سانتی می باشد. جنس بشقاب میناکاری موجود در این قاب بشقاب میناکاری از مس با ضخامت مناسب می باشد. این قاب تزیینی صنایع دستی می تواند یک انتخاب خوب و هوشمندانه باشد.

با خرید ظروف میناکاری شده می توانید علاوه بر تزیین کردن دیوار های منزل خود از تولید کنندگان صنایع دستی کشور حمایت کرده و گامی موثر در جهت رونق اقتصادی کشور برداشته. قاب بشقاب میناکاری طرح رها یکی از محصولات میناکاری اصفهان می باشد که دارای قابی چوبی با برش های مشبک می باشد.

با استفاده از قاب بشقاب میناکاری طرح وا می توانید دیوار های پذیرایی خود را به بهترین روش تزئین نمائید. زیبایی و ظرافت بشقاب میناکاری شده در این قاب با رنگ آبی لاجوردی می تواند آرامش را به شما هدیه کند.

برای مشاهده متنوع ترین قاب بشقاب های میناکاری و خرید میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن