خرید عمده میناکاری اصفهان

خرید عمده بشقاب میناکاری تبلیغاتی

خرید عمده بشقاب میناکاری تبلیغاتی

یکی از انواع محصولات میناکاری اصفهان، بشقاب میناکاری می باشد که در ابعاد مختلف و با طراحی های متفاوتی تولید و عرضه می شود.

یکی از انواع بشقاب میناکاری طرح نقطه پرداز می باشد که به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی طراحی و تولید می شود.

رنگ مورد استفاده دز زمینه بشقاب میناکاری اکثرا آبی لاجورد می باشد که یادآور کرانه آبی آسمان می باشد و طرح های مینیاتوری با ظرافت و دقت فراوان بر روی آنها پیاده سازی می شوذ.

محصولات میناکاری اصفهان می تواند به عنوان یکی از انواع صنایع دستی می تواند به عنوان یک هدیه نفیس و ارزشمند مورد استفاده قرار گیرد.

این روزها خرید هدیه تبلیغاتی بشقاب میناکاری، به عنوان یک هدیه تبلیغاتی صنایع دستی که نشان از اصالت و فرهنگ هنر ایرانی دارد بسیار متداول شده است و مورد استقبال قرار گرفته است.

با توجه به مناسب بودن قیمت بشقاب میناکاری اصفهان، سازمان ها و برند ها برای تهیه یک هدیه تبلیغاتی نفیس اقدام به تهیه این محصول به صورت عمده می نمایند.

بشقاب میناکاری قاب دار که متشکل از یک یا چند بشقاب میناکاری محصور شده توسط یک قاب شیک و زیبای چوبی می باشد، می تواند یک گزینه بسیار خوب برای هدیه تبلیغاتی باشد.

برای مشاهده بشقاب میناکاری تبلیغاتی اصفهان می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید یک کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۸۹۰۰۰ هزارتومان

خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن