ساعت دیواری میناکاری

خرید ساعت دیواری طرح میناکاری اصفهان

خرید ساعت دیواری طرح میناکاری اصفهان

اگر به دنبال یک تغییر مثبت و زیبا در محل زندگی یا محل کار خود می باشید، می توانید این تغییر را با ساعت مورد استفاده بر روی دیوار شروع کنید.

زیرا شما دائما برای با خیر شدن از گذر زمان ناگزیر می باشید که به ساعت نگاه کنید تا بتوانید بر اساس زمانبدنی به کارهای خود رسیدگی کنید یا حتی گذر زمان برای دیدن کسی که منتظر آن می باشید.

حال اگر این ساعت یک ساعت هنری باشد که ساخته شده توسط دستان هنرمندان کشورمان باشد می تواند گذر ثانیه ها را برای شما زیباتر کند زیرا که روح هنر شما را به فرای زمان می برد.

ساعت دیواری طرح میناکاری، یکی از انواع ساعت های ساخته شده توسط هنرمندان کشورمان می باشد که زیبایی چشم نواز آن می تواند چشم هر انسان هنر دوستی را نوازش دهد.

ساعت میناکاری علاوه بر جنب تزئینی واقعا کاربردی نیز می باشد که می تواند دارای ابعاد متفاوتی باشد و شما بسته به محل مورد استفاده اندازه مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

ساعت دیواری میناکاری اصفهان یکی از انواع ساعت مینا می باشد که اثر دست هنرمندان میناکار اصفهانی می باشد، اثری اصیل و چشم نواز که زیبایی خیره کننده ای دارد.

در تهیه ساعت میناکاری می توان خلاقیت بخرج داد و هنر میناکاری را با هنر های دیگر از جمله هنر خاتم تلفیق کرد و این ساعت زیبا را با یک قاب خاتم زیبا که ساخته شده به دست هنرمندان اصفهانی می باشد را زیباتر کرد.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید انواع ساعت میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصولات اصل و با کیفیت یکی از هزاران مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۶۸۰۰۰ تومان

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن