خرید میناکاری

خرید اینترنتی قندان میناکاری اصفهان با بهترین قیمت

خرید اینترنتی قندان میناکاری اصفهان با بهترین قیمت

یکی از انواع محصولات میناکاری اصفهان که یک محصول تزئینی و کاملا کاربردی می باشد، قندان میناکاری اصفهان می باشد که دارای تنوع طرح و رنگ می باشد و می توان بر اساس سلیقه و نیاز خود از انواع مختلف آن انتخاب کرد.

یکی از انواع این قندان ها، قندان میناکاری طرح نگاره می باشد، که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی ساخته شده ایت و می تواند زینت بخش خانه های شما باشد. این محصول دارای ابعاد ۹٫۵*۱۳ سانتی متر می باشد.

یکی دیگر از انواع قندان میناکاری اصفهان، قندان طرح پایه دار می باشد که به نوعی بیانگر شکوه و تجلل می باشد، این قندان زیبا که بر روی زیر ساخت مس ساخته شده است به دست استاد مداح الحسینی ساخته شده است.

قندان میناکاری طرح گل بوته، که به زیبایی به دست هنرمندان اصفهانی با طرحی چشم نواز طراحی و تولید شده است، زیر ساخت این محصول از جنس مس مرغوب می باشد و دارای ابعاد ۱۱*۱۴ سانتی متر می باشد.

اما قندان مینکاری شده با طرح گل و مرغ که به نوعی بیانگر مینیاتور بر روی فلز می باشد، این قندان زیبا را می توانید به عنوان یک هدیه زیبا به افرادی که دوستدار هنر می باشند هدیه دهید.

قندان میناکاری با جعبه چوبی مشبک، یک محصول زیبا می باشد که متشکل از یک قندان زیبای میناکاری شده به دست هنرمندان اصفهانی می باشد که درون یک جعبه چوبی مشبک قرار داده شده است که علاوه بر جنبه تزئینی می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی زیبا مورد استفاده قرار گیرد.

در تهیه و تولید همه محصولات میناکاری اصفهان همه عوامل موثر در تعیین کیفیت یک کار با ارزش هنری مورد استفاده قرار گرفته است از جمله زیر ساخت خوب و با کیفیت و ظرافت در طراحی و نقاشی.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن