بشقاب میناکاری اصفهان

فروش اینترنتی بشقاب میناکاری اصفهان

فروش بشقاب میناکاری اسماعیلی

هر آنچه باعث ماندگاری یک سرزمین در یاد ها می شود باید مورد حراست قرار گیرد. از آثار تاریخی یک سرزمین گرفته تا صنایع دستی که سرشار از هنر، ذوق و فرهنگ مردم آن سرزمین می باشد.

 

خرید بشقاب میناکاری اصفهان

 

صنایع دستی که طیف گسترده ای دارد از یک تکه سنگ تراش خورده تا گبه ها، گلیم ها و فرش هایی که روزهای مدیدی توسط سر انگشتان هنرمند زنان و مردان این سرزمین بافته شده اند.

 

خرید بشقاب میناکاری اصفهان

 

دنیای هنر های دستی دنیای هزارتوی زیبایی می باشد با خرید صنایع دستی هر خطه ای گویا می توان تکه ای از فرهنگ و تمدن آن سرزمین را با خود همراه کرد. دنیای هنر های دستی دنیایی سرشار از طرح و رنگ می باشد که می توان جان هنر دوست خود را در آن جلا داد.

 

بشقاب میناکاری اصفهان

 

یکی از هنر های دستی سرزمین ما ایران میناکاری یا مینا سازی می باشد که دارای قدمت و پیشینه ۵۰۰۰ ساله می باشد. این هنر را گاهی به هنر میناتور بر روی فلز نیز می خوانند.

 

 

هنر فاخر و ارزنده میناکاری بر روی زیر ساخت های متنوعی پیاده سازی می شود، که این زیر ساخت ها نیز می تواند از جنس های مختلفی باشد از جمله طلا، مس، برنج و حتی سفال و چوب.

 

بشقاب میناکاری اصفهان

 

نمونه ای زیبا و ارزنده از محصولات میناکاری، بشقاب های میناکاری می باشد که بشقاب میناکاری قاب دار یکی از نوآوری هایی می باشد که در رابطه با این محصول صورت گرفته در واقع یک بشقاب میناکاری زیبا با یک قاب چوبی ارزنده محصور شده است که می توان از آن به عنوان یک قاب دیواری بسیار زیبا استفاده کرد.

 

 

با توجه به رشد چشم گیر صنایع دستی این روزها تحولاتی در زمینه استفاده از این محصولات صورت گرفته و مهم ترین آنها استفاده از محصولات میناکاری به عنوان هدایای تبلغاتی می باشد که در واقع یک انتخاب هوشمندانه و زیرکانه می باشد.

 

بشقاب میناکاری اصفهان

 

بشقاب میناکاری اسماعیلی، نمونه ای ارزنده از یک میناکاری اصیل و فاخر می باشد که توانسته است در بازارهای داخلی و خارجی سهم خوبی از بازار فروش صنایع دستی را به خود اختصاص داده و سفیر فرهنگ و هنر ایرانی در خارج از مرزهای ایران باشد.

 

خرید بشقاب میناکاری اصفهان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۷۹۰۰۰ تومان

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن