خرید میناکاری

خرید آنلاین ظروف میناکاری اصفهان

خرید آنلاین ظروف میناکاری اصفهان

یکی از عواملی که می تواند تاثیر بسزایی در کیفیت میناکاری تولید شده داشته باشد، جدای از جنس زیر ساخت و مواد مورد استفاده، رعایت دقیق و کامل مراحل متعدد تولید محصولات میناکاری می باشد، زیرا این هنر به ظرافت و دقت بالایی نیاز دارد تا بتواند محصولی بی نقص و کامل تولید شود.

یکی از مهمترین مشخصه های ظروف میناکاری اصفهان، در کنار زیبایی و ظرافت، مقاومت بالای این ظروف می باشد که نشان از مرغوبیت زیر ساخت مورد استفاده شده دارد تا خریدار این ظروف بتوانند تا سال های سال از این ظروف استفاده کنند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید شمابا خرید بشقاب میناکاری اصفهان، می توانید از آن برای سرو نیز از آن استفاده کنید و به دلیل حرارت دیدن این ظروف براحتی می توانید در داخل آن انواع مواد غذایی نگهداری کنید و مورد شستشو قرار گیرند، اما باید بدانید از سرکه در این ظروف استفاده نکنید.

اگر شما نیز به شهر اصفهان سفر کرده باشید، خواهید دید که فروش ظروف میناکاری اصفهان یکی از مهمترین سوغاتی های این شهر می باشد که نشان از مرغوبیت و محبوبیت بالای این محصولات دارد. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این هنر تنوع بالای نحصولات میناکاری می باشد که می توان به بشقاب، گلدان، کاسه و قدح، قاب‌های عکس، قاب میناکاری اصفهان و… اشاره کرد.

در واقع این تنوع بالای محصولات می تواند تامین کننده طیف وسیعی از سلایق و بودجه های در نظر گرفته شده باشد. شهر اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده ظروف میناکاری شده،  کانون مینای ایران بوده که در سطح جهانی نیز آوازه ای خاص دارد.

سبک میناکاری که این روزها در اصفهان تولید می شود، مینای نقاشی می باشد که در این روش طرح مورد نظر با استفاده از قلم موهای مخصوص که معمولا جنس این قلم موها از پشم شتر می باشد که دارای سایز های متفاوتی می باشد.

برای مشاهده مجموعه ای بینظیر از محصولات میناکاری شده اصفهان و خرید میناکاری ارزان اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن