خرید میناکاری

تولیدی میناکاری اصفهان با بهترین کیفیت

تولیدی میناکاری اصفهان با بهترین کیفیت

همواره شهر اصفهان علاوه بر جاذبه های گردشگری به دلیل دارا بودن صنایع دستی متنوع در بین گردشگران داخلی و خارجی بسیار محبوب می باشد.

از جمله مهمترین صنایع دستی شهر اصفهان که هنر تزئین فلزات با نقاشی می باشد، هنر میناکاری اصفهان یا میناسازی می باشد که دارای قدمتی بیش از ۵ هزار سال می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های میناکاری اصفهان، استفاده از زیر ساخت های مسی می باشد که دارای سطحی کاملا یکنواخت می باشد و فاقد هرگونه زائده و قسما اضافی می باشد.

یکی از انواع میناکاری اصفهان بشقاب میناکاری اصفهان می باشد که اگر به سطح این محصول زیبا توجه کنید متوجه درخشندگی ، براقیت و صیقلی بودن سطح ظرف خواهید شد.

یکی از نکات مهم در هنگام تهیه ظروف میناکاری پختن ظروف میناکاری در دمای مناسب پخته شود و مدت زمان معینی در کوره قرار گیرد که ظرف میناکاری دچار سوختگی نشود.

خرید انوع صنایع دستی در این شهر در بین گردشگران مرسوم می باشد و حتی ظروف مینا توسط شهروندان اصفهانی بسیار محبوب می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد.

در هنگام خرید میناکاری اصفهان به این نکته توجه فرمائید که یک  اثر مینای اصیل و مرغوب باید بر روی آن نام هنرمند، تاریخ و محل ساخت این محصول حک شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میناکاری اصفهان به مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن