خرید میناکاری

ترفندهایی برای خرید میناکاری مرغوب

ترفندهایی برای خرید میناکاری مرغوب

اگر شما نیز قصد خرید محصولات میناکاری را داشته اما نمی دانید چه فاکتورهایی را به باید در نظر بگیرید تا بتوانید محصولات میناکاری مرغوب و با کیفیت خریداری کنید که بتواند سال های سال، زینت بخش خانه شما باشد با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم شما را با مواردی آشنا کنیم که اگر به این موارد در حین خرید میناکاری توجه کنید، مطمئنا محصولی اصل و با کیفیت تهیه خواهید کرد که سال های سال با نگاه کردن در نقش و نگارهای پر رمز و راز آن از این زمین خاکی جدا خواهید شد و در دنیای هنر غوطه ور می شوید.

اولین اقدامی که شما در هنگام خرید ظروف میناکاری شده می توانید انجام دهید و نیاز به تخصص خاصی نیز ندارد، لمس کردن ظرف می باشد، دست کشیدن بر روی لبه های ظرف میناکاری شده تا اطمینان حاصل کنید هیچ گونه قسمت‌های زائد و اضافی بر روی لبه های ظرف وجود نداشته باشد.

اگر ظرف هر گونه زائده ای داشته باشد یا اینکه اطمینان حاصل کنید که زیر ساخت یک تکه نیست، نشان می دهد این محصول کیفیت خوبی نداشته و نمی تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. در صورتی که ظرف شما پایه دار می باشد مانند برخی از گلدان های میناکاری شده یا جام میناکاری باید دارای سطح اتکای کاملاً صاف و یک‌دست باشد.

اگر شما قصد خرید انلاین میناکاری را دارید و نمی توانید این محصول را لمس کنید، بهترین راه خرید از فروشگاههای مطمئن می باشد که دارای سابقه کار بالایی بوده و در چنین فروشگاه هایی معمولا نام هنرمند، تاریخ و محل ساخت نیز بر روی آن حک شده است.

در هنگام خرید میناکاری روی مس باید به لعاب روی سطح ظرف توجه داشته باشید تا دارای لعاب مرغوب، با کیفیت و فاقد هر گونه ترک و زدگی چه در پشت ظرف و چه بر روی ظرف باشد. زیرا ترک لعاب ظرف مینا، نشان‌دهنده سوخته شدن ظرف در حین‌ حرارت دیدن در کوره می باشد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن