خرید میناکاری

بازار میناکاری اصفهان

بازار میناکاری اصفهان

میناکاری اصفهان یکی از هنرهای اصیل و ماندگاری ایرانی که به هنر مینیاتور روی فلز مشهور می باشد، هنری ظریف و دقیق که به زیبایی توانسته است زیباشناسی ایرانی را به رخ بکشاند.

مهد هنر میناکاری ایران، شهر تاریخی و هنر پرور اصفهان می باشد. هنرمندان این خطه با تولید آثار نفیس و ماندگار توانسته اند سهم بزرگی از فروش عمده میناکاری کشور را به خود اختصاص دهد.

اگر به شهر زیبا و هنرپرور اصفهان سفر کرده باشید با ورود به بازار های سنتی این شهر و مشاهده محصولات متنوع میناکاری اوج خلاقیت و هنرمندی، هنرمندان میناکار اصفهان را خواهید دید.

نقوش به کار رفته در میناکاری اصفهان بسیار متنوع می باشد از جمله نقش های اسلیمی، خطائی و مجالس بزم و شکار و اسب سواری می باشد که آثار هنری این شهر را متمایز کرده است.

با توجه به افزایش حجم تولیدات میناکاری اصفهان و تعدد کارگاه های این شهر قیمت خرید میناکاری در این شهر نسبت به سایر نقاط کشور مناسب تر می باشد و این شهر به عنوان مرکز خرید میناکاری ایران شناخته شده است.

محصولات متنوعی که با هنر میناکاری ساخته می شود می تواند علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز باشد از جمله قندان میناکاری، گز خوری میناکاری و شکلات خوری میناکاری.

با ورود به بازار میناکاری اصفهان و مشاهده تجلی هنردوستی در آثار هنری، فطرت هنر جوی انسان مورد نوازش قرار گرفته و روح انسان تلطیف می شود.

برای مشاهده تنوع محصولات بازار میناکاری اصفهان می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید یک کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن