آموزش میناکاری اصفهان

آشنایی با آموزش پرداز نقطه ای در میناکاری

آشنایی با آموزش پرداز نقطه ای در میناکاری

یکی از هنر های تجسمی زیبای ایرانی هنر میناکاری یا همان میناسازی می باشد که واژه مینا بکار رفته در آن یادآور آبی لاجورد آسمان می باشد.

یکی از شیوه های نگارگری بر روی ظروف میناکاری شیوه پرداز می باشد که به صورت نقطه پرداز می باشد شیوه نقطه پرداز که به صورت نقطه پردازی گل و بوته و غیره بر روی ظروف مینا بکار گرفته می شود.

در شیوه نقطه پردازی به عنوان مثال برای یک منظره پردازی، رگه های منظره با هلشور زنی سایه پردازی می شود و تصویر اصلی منظره تشکیل می شود.

رنگ های درشخان بکار برده شده در نقطه پرداز روی ظروف مینا که با هاوشر زنی و ایجاد سایه ها نقش و نگار های زیبایی را رقم میزند.

با خرید قاب میناکاری نقطه پرداز که با ترکیب رنگ ونقش، زیبایی خیره کننده ای را رقم می زند می توانید چیدمان منزل و محل کار خود را زیباتر کنید.

خرید هدیه میناکاری در واقع نشان از ذوق و سلیقه هنری، هدیه دهنده می باشد و شناخت از روحیه هنر دوست هدیه گیرنده که با دیدن اثر هنری روح مشتاق هنرش اغوا خواهد شد.

محیط اطراف ما بدون استفاده از آثار هنری و صنایع دستی ناتمام و خالی می باشد در واقع با خرید صنایع دستی زیبایی را به خود و اطرافیانمان هدیه می کنیم و روح هنر دوست خود را نوازش میکنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده، خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن